Tanım            Tip                Şehir
   
Semtler
Seçili alanı sil Arama yapmak için harita üzerinde fare ile bir alan işaretleyiniz.

 

Neden Emlak Almalıyım?


Emlak almak istemenin iki nedeni vardır. Birinci neden, alınan gayrimenkulün kullanılmasıdır. Kullanmak için alınan gayrimenkul ise konut ve ticari olarak kendi arasında ikiye ayrılır. Eğer barınma ihtiyacından dolayı alınıyorsa konut, ticari bir faaliyet amacı ile alınıyorsa ticari gayrimenkul olarak belirlenmektedir. Buradaki amaç alınan gayrimenkulün kendi kullanım amacı ile alınmış olmasıdır.


İkinci neden ise alınan gayrimenkulün kiralanması yada değer artışından faydalanmak istenmesidir. Bunu yatırım amaçlı alınan gayrimenkül olarak ifade edebiliriz.

Yıllar itibarıyle incelediğimizde ister kullanmak amaçlı alınsın isterse yatırım amaçlı, Emlak almak diğer tüm yatırım alternatiflerine göre daha çok getiri elde ettiği aşikardır. Aynı zamanda tasarruf oranı oldukça düşük olan ülkemizde tasarrufu desteklemesi açısından da ekonomiye katkısı büyüktür.

Emlak almak ticari kredi kullanımlarında banka tarafından en kolay teminata alınabilecek değer olduğundan, kişilerin kredibilitesini arttırmak açısından da önemlidir.
Toxton, Emlak alımlarınızda her zaman yanınızdaki çözüm ortağınızdır. 

 

Yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doğru olarak doldurunuz. (IP:100.25.42.117)

           

İsim
e-posta
Telefon
Adres
Mesajınız

 

Aradığınız konut için

Fiyat Aralığınız
Alan Aralığınız
Oda, Salon, Banyo
Bina yaşı
Yerleşim (Semt vs.)
Özellikleri